O nás - MS INDUSTRY s.r.o.

Naše společnost se zabývá službami v oblasti stěhování a údržby strojů a výrobních linek. Zajištujeme kompletní realizaci. Přestěhujeme stroj či výrobní linku v podstatě jakýchkoliv rozměrů z bodu A do bodu B a zajistíme také pravidelný servis, abyste se mohli soustředit pouze na samotný výrobní proces.
Samostatně poskytujeme služby od roku 2014 jako sdružení živnostníků. V roce 2020 pak byla založena společnost MS Industry s.r.o.

 

Tým odborníků

Disponujeme teamem kvalitních a flexibilních pracovníků, kteří se neustále vzdělávají v oboru a získávají nové zkušenosti. To nám umožňuje kontinuálně zlepšovat a profesionalizovat služby.

Realizace na klíč

Stupňující se požadavky naších zákazníků z nás postupně udělaly profesionály v oboru, kteří jsou schopni jednoúčelové stroje, CNC stroje a celé výrobní linky přestěhovat na klíč.

Kvalitní služby

Kvalitně zajistíme vše potřebné pro stěhování a údržbu strojů a výrobních linek: vyvážení, kalibraci, čistění ledem, dopravu, instalaci médií nebo elektro práce včetně těch softwarových.

Zámečnická dílna

Údržba strojů a výrobních linek nás přiměla zřídit zámečnickou dílnu kde se mimo jiné zabýváme kompletací svařenců do přípravků a výrobou ocelových konstrukcí, a to metodou Mig/Mag a Tig.